| AnnMirele a întrebat:

Ce părere aveţi despre 2 romane de ale mele.Nu mă voi supăra.
http://www.wattpad.com/......ile-prolog
http://www.wattpad.com/......3%AEn-curs

Răspuns Câştigător
| OMGisBrainiac a răspuns:

Nu sunt mare scriitor dar vad ca te-ai chinuit
Mie imi plac iar a doua este realista si mi le pot imagina, o sa fie o carte frumoasa, singura chestie care nu mi-a placut a fost chestia cu numele la a doua adica cred ca esti obsedat de Sherlock Holmes, chiar daca vrei ca prin numele asta sa arati ca este o carte cu detectivi nu este prea placut.
Sper sa nu te superi. Daca crezi ca nu spun bine nu ma lua in seama.

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Ai un stil foarte dificil de citit.
Multe, foarte multe greşeli de ortografie.
Îmi pare rău, nu pot să cred că aceasta poate fi numită literatură.
Nu e de ajuns să vrei, trebuie să şi poţi.
S-ar părea că ştii destul de bine limba engleză dar asta nu te ajută prea mult.
Eu zic că mai e mult pînă departe.
Singurul lucru pe care îl apreciez este curajul tău de a ieşi la rampă cu un asemenea text.
Nu eşti departe de a te plasa în acea categorie de oameni care NU ŞTIU CĂ NU ŞTIU.

| Kaℓi a răspuns:

Am citit prima pagina, din primul link. Scrii foarte neingrijit, nu pot citi si judeca eventual, ceva ca pe o opera literara, daca este scrisa atat de neatent... cred ca e o dovada de respect pentru cititori sa iti corectezi "romanele" inainte de a le face reclama.

| Okami23 a răspuns:

N-am rezistat sa citesc.
ai foarte multe greseli de ortografie.