| SweetChildOAxls a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea "10 negri mititei" de Agatha Christie? Merita citita?

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Orice carte de Agatha Christie merita citita. Sunt cele mai bune carti politiste din literatura universala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E geniala, la fel ca si tine >:d

| SweetChildOAxls explică (pentru anonim_4396):

Aw multumesc >big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru SweetChildOAxls):

Sa te faci mare.

| Teardrop a răspuns:

E una dintre cele mai bune cărţi ale autoarei.

| Medema a răspuns:

Daca nu ai colegi semi retarzi care sa iti zica sfarsitul, iti garantez ca nu o s-o mai lasi din maini, mie mi-au zis sfarsitul, dar tot am citit-o cu sufletul la gura!laughing

| SweetChildOAxls explică (pentru Medema):

Ok, atunci voi avea grija sa nu spun nimanui ca o citesclaughing

| DirviziuQ a răspuns:

Agatha Christie este una dintre cele mai bune autoare pe care o stiu. Fiecare carte a ei merita citita.

| Kadze a răspuns:

Hei. Mi se pare ca e interesanta.