| lorenmorgan a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea:Aventurile lui Sherlock Holms?

5 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

E o excelenta carte despre inteligenta calma, despre un spirit analitic si sintetic fara greseala.

| MeMe123 a răspuns:

O carte buna eu am citit-o de doua ori ca sa o inteleg laughing e usor politista dar dupa pagina 70 te cam plictisesti de ea si e cam seaca dar in rest este faina

| IoNuTz6666 a răspuns:

Este o carte super super super o sa captiveze nu o sa te mai poti ori din citit e faina cu aventura cum descopera sherlock mistere cu amicul sau watson i faina.

| CinevaXZ a răspuns:

E o carte buna.Mie mi-a placut foarte mult.Depinde si de gemul de carti care iti plac. Daca nu ai citit cartea ti-o recomand.E o carte foarte interesanta

| Mistyraytrainer a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult si a fost o mare placere sa o citesc.Ideea e ca depinde si de cititor si genul de carti care iti plac ( Aventuri-care imi plac mie foarte mult, Romantice, Romane politiste, SF... Daca am gresit va rog frumos sa ma corectati dar nu cu,, DOAMNE CE PROASTA ESTI,, sau,, TU,,