| itsirc3 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Sherlock?

Răspuns Câştigător
| Cancerigen a răspuns:

Genial! Intr-adevar, au surprins excelent aura din jurul lui Sherlock Holmes, dar o aura mai moderna. Toate filmele cu personajul asta mi se par perfecte, deci, si serialul asta primeste un 10 cu steluta din partea mea.
A fost mai distractiv si mai interesant decat multe dintre serialele americane. Din nou, a fost perfect din privinta mea. (@Sezonul 1)

| itsirc3 explică (pentru Cancerigen):

Dar primul episod din sezonul 2 l-ai vazut? Este si mai bun decat celelalte 3.

2 răspunsuri:
| KnowelsMarilyn a răspuns:

Super! Totul este plin de aventuri si de peripetii neasteptate.