| AirănMeidăn a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea Sub aceeasi stea(The fault in our stars in engleza) de John Green?

9 răspunsuri:
| Madalina21818 a răspuns:

Salut,am citit-o anul trecut e foarte buna si interesanta citesteo si tu

| iubescmature a răspuns:

Foarte buna ii una care nu trebuie sa o ratezi sa o citesti

| raduradu2014 a răspuns:

Bunicica

| AlinnutSsa a răspuns:

E GENIALA!

| AlinnutSsa a răspuns:

Nu stiu de ce nu s-a postat raspunsul complet.
Deci: E ABSOLUT GENIALA CARTEA!
Am citit-o acum cateva luni si m-am indragostit de ea - si de Gus. Este foarte emotionanta. Dar este si foarte trista. Daca esti mult prea sensibila sau cunosti bolnavi de cancer mai bine nu o citit. Eu am avut 2 persoane din familie bolnave si a fost dureros la sfarsit.
Merita citita! Lectura placuta!

| AirănMeidăn explică (pentru AlinnutSsa):

Mersi! Sigur o sa o citesc.

| MJ4everkingofpop a răspuns:

Nu stiu despre ce este vorba in ea, dar o prietena a citit-o( in engleza a spus ca este mult mai buna decat in romana).Nu se putea desparti de ea...iar cand a terminat de citit a inceput sa planga deoarece nu vroia sa se termine...imi povestea castatea in camera ei si plangea iar parintii ei nu stiau ce sa faca tongue. Eu cred ca dupa reactia ei, ia ea nu pra citeste carti dar asta chiar ea placut, asa ca ti-as recomandao cu placere.

| AvalohAlyn a răspuns:

Acum mi-am cumparat cartea
Am auzit multe lucruri bune despre carte.Este si un film.
E bestseller cartea si e si acum in topuri deci e buna.Am sa o citesc maine, sper sa imi placa.

| AirănMeidăn explică (pentru AvalohAlyn):

looking for alaska e mult mai tare, crede-ma