| simplej a întrebat:

Ce parere aveti: In vremurile astea se mai poate face o cariera in literatura sau nu?

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Pai uite, eu am o tipografie si chiar zilele astea tiparesc o carte pentru cineva...
da se mai poate face o cariera dar ca mereu trebuie sa mai faci si altceva pe langa, gazetarie sau altceva conex...

6 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Bineinteles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca da! happy fiecare se pricepe la ceva si cred ca trebuie sa-si foloseasca talentul

| KateMiddleton a răspuns:

Se poate daca ai un subiect contemporan si interesant.

| noob a răspuns:

Se poate cum sa nu se poate!

| beautifulpeople a răspuns:

Da,de ce nu?

| AlexBpm a răspuns:

De ce sa te mint in fata? Cand totul in ziua de azi se rezuma la "virtual" cine crezi ca mai sta sa citeasca si cuvinte pe hartie?