| anonim_4396 a întrebat:

Ce poveste de dragoste as putea sa scriu?

3 răspunsuri:
| Monika12 a răspuns:

Http://dindragoste.unica.ro/povesti-de-dragoste/ Sper sa te inspire cu ceva acest site ....Suuces...FUNDA!?

| mentholinks a răspuns:

Cat de mult a iubit Dumnezeu lumea.

| kar1GaNNN a răspuns:

Dragoste la prima vedere! love struck

Totul a inceput atunci cand am plecat din tara impreuna cu fratele meu sa lucram in afara, am ajuns aici o multime de persoane necunoscute,o singura persoana mi-a captat atentia,era sef de echipa tot roman si el un fizic frumos atractiv,tatuajul mi-a captat atentia, ne priveam nu ne puteam lua ochii unu de la celalalt. Am inceput munca incepeam sa vorbim mult mai des, m-a sunat pe messenger si mi-a zis "buna sunt Liviu iti era dor de mine?" inima a inceput sa imi bata din ce in ce mai tare am fost uimita atunci mi-a aratat ca si lui ii placea de mine, voiam sa imi dau seama daca ma place sau nu dar pana atunci nu mi-a dat nici un semn. vorbind am ajuns sa fim impreuna aveam o relatie perfecta nu ne certam ne intelegeam, nu trecea zi sa nu imi aduca cate o ciocolata, a trecut patru luni el a trebuit sa plece in tara am crezut ca relatia noastra o sa ia sfarsit, dar nu a fost asa ma suna zi de zi, spunandu mi in nenumarate randuri ce insemn eu pentru el, a trecut o luna de zile si s-a intors la mine, suntem din nou impreuna, chiar ne facem planuri de un viitor in doi sa ne luam si sa avem un bebic mic, sunt sigura ca tot o sa se implineasca dragostea noastra creste pe zi ce trece.