| Șerban_Andrei_1998_pOf5 a întrebat:

Ce punctaj iei daca respecti structura la sub 2 la romana? De exemplu: in opinia mea,in primul rand, al doilea rand si in conxcluzie?

4 răspunsuri:
| LucyuST a răspuns:

Salut, mai mult de jumate, dar acum depinde si ce ai mai scris pe langa!

| nuisance a răspuns:

Depinde ceea ce scrii, nu contează în mod special respectarea cu în primul rând etc.

| anamariarot a răspuns (pentru nuisance):

Să știi că are mare importanță respectarea structurii eseului argumentativ.

| anamariarot a răspuns (pentru nuisance):

Doar pentru respectarea structurii, primești maximum 8 puncte, dar poți lua mult mai mult, în funcție de ce argumente și limbaj ai folosit.