| Hamhadera_Iaska_1999 a întrebat:

Ce recomandari ati putea da pentru clase mai mici fata de lectura?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Intră pe http://lecturirecenzate.ro/ În partea de jos a paginii ai liste cu lecturi, pe clase. Multe dintre ele sunt povestite pe scurt acolo.

| AdeVero12 a răspuns:

Pai daca aceste carti sunt pentru tine eu iti recomand: Padurea Spanzuratilor. Este o carte foarte interesanta, si la varsta ta ( 12-13 ani, dupa numele tau) o sa ti se para foarte interesanta. Sper ca te-am ajutat. Lectura placuta!

| deeadeea2001 a răspuns:

Capra cu trei iezi; ursul pacalit de vulpe; din astea asa.

| deeadeea2001 a răspuns:

Capra cu trei iezi; ursul pacalit de vulpe; din acestea asa.