| AndreeMeaw a întrebat:

Ce romane de dragoste frumoase stiti?

9 răspunsuri:
| HelpingHands a răspuns:

Rosu si Negru de Stendhal! Era si Tristan si Isolda (dar e mai mult o carticica decat un roman)

| CrissNico a răspuns:

Poti incerca cartile Sandrei Brown, sunt superbehappy

| BloodyDagger a răspuns:

"Suflete pereche" scrisa de Cecelia Ahern. E superba si e si usor de citit.

| treiLEI a răspuns:

,,La rascruce de vanturi,, de Emily Bronte -este o carte superba

| aida009 a răspuns:

In acest moment citesc Nunta in cer de Eliade si este neasteptat de frumoasa. Pe langa Nunta in cer, mai imi place Anna Karenina si Marele Gatsby. Toate merita citite, mai ales Marele Gatsby.

| Ajutor12 a răspuns:

Mindrie si prpejudecate de Jane Austen.e super

| Doricutzu110 a răspuns:

Uite doua de Mihai Drumes: Invitatie la vals si Scrisoare de dragoste, si cred ca ti-ar placea si cartile de Amanda Quickhappy

| PrettyLittleGirl69 a răspuns:

Mandrie si prejudecata. e foarte interesanta

| Anaanaanaaaaaaa a răspuns:

Poliamor în secolul XXl-Deborah Anapol