| rosmery a întrebat:

Ce romane de dragoste stiti? Dar frumoase nu gen Sandra Brown happy

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Maitreyi de Mircea Eliade.
Ultima noapte de dragoste, intaia noaptea de razboi de Camil Petrescu.

Sanatate.

| wormy a răspuns:

Mie mi-a placut super mult "Invitatie la vals" de Mihail Drumeshappy. Ti'o recomand si tie:d

| rosmery explică:

Maitreyi este superba love struck dar si romanul Maitreyiei "Dragostea nu moare" este iarasi superb

| rosmery explică:

Mie mi se pare Sandra Brown ca scrie doar pentru bani...adica nu are nimic literatura cum are Teodoreanu, Cella Serghi, Drumes thinking

| Gabii a răspuns:

Singura iubire- Erich Segal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei dar Sandra Brown ce are waiting.
Mie imi place phbbbbt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elevul dima. dragoste sh actiune e chiar tare, sau daca nu poti incerca twilight(amurg) crede-ma e cel mai tare film din istorie...si cartiile la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, nu stiti un site de carti bune?

| TheDreamer a răspuns:

"La rascruce de vanturi" si "Pe aripile vantului"mi se par cele mai frumoase.