| SimmerAndra a întrebat:

Ce varsta trebuie sa ai ca sa citesti Paper Aeroplanes? (Avioane de hartie) de Dawn O'porter?

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Eu sunt de părere că nu trebuie să ai o anumită vârstă ca să citești/asculți ceva.
Dacă tu ești capabilă să înțelegi cartea chiar dacă ai o vârstă mai fragedă..este cu atât mai bine.
Citește ceea ce-ți place și nu mai te lăsa împiedicată de astfel de lucruri.
E foarte bine că citești.
O seară plăcută și spor la citit!

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Este o carte despre adolescență în mare parte, deci tragi singură concluzia.