| jumbobadboy a întrebat:

Ceau TPU am o intrebare a de facut un interviu de Craciun si as avea nevoie de o tema pe care sa o dezbat.
Si ceva intrebari pe acea tema.

Ofer funda+vot! celui mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Tema: ce inseamna pentru tine/pentru dumneavoastra Craciunul si sarbatorile iernii?

Ar fi o tema intersanta, si apoi ai putea face un fel de "colaj" din raspunsurile date de lume happy

| EvaneSScence a răspuns:

Tema; Cel mai frumos Cracoun din viata ta
Presupui ca faci interviul cu cativa colegi.
II intrebi despre atmosfera, despre cadourile primite, cand a fost, cu cine l-au facut, ce anume ii determina sa-l considere cel mai frumos Craciun.