| Park1Suin a întrebat:

Cei care au citit Amurg de Stephenie Meyer...cum vi s-a parut?
Va placut?

Răspuns Câştigător
| TeoJoy a răspuns:

Romanul e superb, te tine in suspans si e mereu la obiect, nu e prea multa descriere, nu te plictiseste nici o pagina. Mie mi-a placut de 1000000 de ori mai mult decat filmul!

3 răspunsuri:
| SarmalutaPuternica a răspuns:

Sincer n-am citit dar iti pot spune ca daca e de dragoste nu se poate sa nu fie placut romanul sau cartea. Orice poveste de dragoste surprinde prin unicitatea ei:d