| anonim_4396 a întrebat:

Cine a citit cartea "Insula Delfinilor Albastri" poate sa imi spuna ce legaturi sunt intre Karana si Robinson Crusoe va rog?

Funda!

3 răspunsuri:
| cookie14 a răspuns:

Legaturile intre cei doi sunt ca ambii raman pe o insula pustie timp de o perioada indelungata. Eu am citit cartea este foarte frumoasahappy sper ca te-am ajutathappy FUNDA?

| anonim_4396 explică (pentru cookie14):

Alte legaturi nu mai sunt? :-s Nimic?

| cookie14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Banuiesc ca tu ai nevoie de coincidentele astea pentru jurnalul de lectura happy nu stiu sigur daca si tu dar eu atunci cand mi-am cumparat cartea asta am primit si un jurnal de lectura in care pune aceasta intrebarehappy alte coincidente nu mai stiu sad si eu am scris acelasi lucru^_^