| 乃ŪMMĪĪ a întrebat:

Pt cine a citit cartea Robinson Crusoe... Ce va impresionat?

5 răspunsuri:
| ColorBubbles a răspuns:

Nu este prea faina...cat de cat de interesanta dar nu e genul meu...cel mai impresionant si creativ este faptul ca Robinson isi confectioneaza singur multe obiecte din lemn, frunze (orice se gaseste intr-o padure)etc.

| yasana a răspuns:

Coperta rolling on the floor

| DorothyAnn a răspuns (pentru yasana):

Mi s-a parut o intrebare buna, care cred ca nu necesita un asemenea raspuns la misto!
Pe mine una pur si simplu m-a impresionat acea perioada cand Robinson s-a intors in lumea civilizata si a descoperit ca rudele au murit si nu i-au lasat nimic mostenire fiindca il credeau mort!

| SkateBoard a răspuns:

A fost draguta... am impresionat poveste. toata povestea > a fost frumoasa big grin am citit-o si in engleza si. poate te referi la expresi artisistice > n-am inteles in engleza decat povestea eu FUNDA?

| KaleidoscopEmyLara99 a răspuns:

Nu am citit ultimul capitol pentru ca m-am plictisithappy.E interesanta cartea, dar eu prefer altele.M-a impresionat curajul lui Robinson si istetimea sa.winking