| IancuDobrin a întrebat:

Cine imi poate spune cam despre ce in mare parte se da examenul maine? Idei,sugestii, orice!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Darkela a răspuns:

Hai că te ajut.
Învaţă foarte bine definiţia basmului.O scrii pe foaie, apoi, din textul dat la examen te legi de aspectele prezentate in teorie. Întelegi?

4 răspunsuri:
| Darkela a răspuns:

O întrebare, fără supărare, tu până acum nu ai invaţat nimic?

| IancuDobrin explică (pentru Darkela):

Am invatat, doar ca nu am habar sa demonstrez k un text e basm de exemplu.

| IancuDobrin explică (pentru Darkela):

Normal.

| Darkela a răspuns (pentru IancuDobrin):

Şi atunci?

| Darkela a răspuns (pentru IancuDobrin):

Hai că te ajut.
Învaţă foarte bine definiţia basmului.O scrii pe foaie, apoi, din textul dat la examen te legi de aspectele prezentate in teorie. Întelegi?