| DominicxD a întrebat:

Cine stie daca a aparut in librari Midnight San al 5 volum in Twilight?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a aparut inca, va aparea in cateva luni...Si e Midnight "SUN"

| DrunkShepp a răspuns:

Nu a aparut inca doar in america a aparut mai tarziu apare si la noi in tara

| zuzulici a răspuns:

Nu e nici macar scris... a fost doar o incercare autoarea a scris cateva capitole si a renuntat cand i-a fost publicata lucrarea pe net, a renuntat la asta si a scris gazda... am vazut pe blog ca se mai gandeste daca il continua sau nu, va spun din inf siguretongue