| geosweet a întrebat:

Stie cineva cand apare midnight sun? (twilight)

Răspuns Câştigător
| theblackstar a răspuns:

Prima parte din zori de zi apare in noiembrie pe 16- sau 18 parca iar partea a doua in noiembrie 2012 nu stiu exact (fundahappy

4 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Ai dat funda lui "theblackstar" care a zis de zori de zi in loc sa i-o dai lui "geolovesedward" care a dat raspunsul corect...laughing

| LauraMB a răspuns:

Au dreptate midnight sun inseamna soarele de la miezul noptii si nici macr nu s-a finalizat carteawinkingzori de zi este breaking downbig grin

| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Exact, zori de zi in engleza e Breaking Down, de fapt. rolling on the floor
Midnight Sun a aparut cu 12 capitole mi se pare, asa am gasit...
Era mai bine daca nu furau..., poate deja aparea...

| geolovesedward a răspuns:

Stephenie meyer nu a terminat-o inca...au aparut pe net 11 capitole, dar alea-s furate...