| brnpuppy13 a întrebat:

Cineva care a citit cartea "In sfarsit nefumator"? Si vreau sa stiu daca a functionat.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Doar citind o carte nu obții ce vrei. E mai complex, mai vezi aici

https://www.medlife.ro/......fumat.html

doar să VREI!

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sunt fost fumator nu inrait dar am fumat 11 ani poate si mai mult.
Nu s-a lasat nimeni cu ajutorul unei carti, totul vine din vointa, daca o ai reusesti sa muti si muntii din loc

| VoidEternal a răspuns:

Eu nu fumez dar cunosc persoane care s-au lasat dupa ce au citit-o.

Cartea aia te invata si te ajuta tocmai "sa vrei".

| adryang78 a răspuns:

Nu te ajută cu nimic o carte, dacă n-ai voință. Totul e să vrei, atât.

| 1234568807 a răspuns:

Eu am fost nefumator din totdeauna, si asa o sa raman