| AvalohAlyn a întrebat:

Curiozitate:Cititi carti? Va place sa cititi? Ce gen?

9 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Da citesc in general literatura romana, romanul meu preferat este ''Ion de Liviu Rebreanu'', mai citesc carti Horror, si carti de oclutism
''Jack Spindecatorul'', Paznicii Legamantului - Bjørn Beltø, Magazinul de sinucideri - Jean Teulé

| Nistor_Valentin_2002 a răspuns:

Da... Eu citesc numai carti de jules verne. Imi plac mult, sunt de aventura

| marian5946 a răspuns:

Obisnuiesc sa citesc in general autori ai literaturii universale (Charles Dickens, Victor Hugo, Jules Verne etc)dar si genul horror ma incanta, in special cartile scrise de Stephen King.

| AKH404 a răspuns:

Incearca Grasul si proasta de Rodica Ojog-Brașoveanu.

| Yasmin875 a răspuns:

Citesc cărți de aventura.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Da,acum nu prea mai timp, dar imi place sa citesc.Deobicei genul S.F, dar citesc si de aventura.

| Mayhem666 a răspuns:

Citesc doar carti manga. Genuri: orice gen.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Obisnuiam sa citesc literatura de aventura sau actiune. Acum imi plac cartile psihologice si filosofice, precum cartile lui Philip K. Dick. Tie ce carti iti plac?

| AFR81 a răspuns:

Da, citesc si imi place foarte mult. Prefer, in special, cartile istorice, dar si cele care tin de spiritualitate.