| elizabeth a întrebat:

Voua va place sa cititi carti?

Răspuns Câştigător
| fripturici a răspuns:

Da, pentru ca de acolo iti gasesti informatii, nu de pe net tongue

13 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Da, chiar foarte mult.

| Nymphetamine a răspuns:

Da,foarte mult!love struck

| Dash a răspuns:

Doar benzi desenate...

| ioana1704 a răspuns:

Da, imi place sa citesc, imi fac timp si pentru asta!

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde de subiectul cartii respective. Daca este interesant, si pe placul meu, normal ca-mi place sa citesc.
O zi buna!

| anutza a răspuns:

Da foarte mult

| StopTheWar a răspuns:

Da, imi place

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Cat de cat...ok, doar cand este vb de o lectura suplimentara laughing

| Boocky a răspuns:

Imi place foarte mult, eu chiar citesc mult de tot, acum am inceput sa port si ochelari, ca sa nu ma doara ochii. Sunt un pic demodata, nu prea ma uit la TV, nici la filme e greu sa gasesti un film bun. Sper sa ma modernizez un pic, daca am sa achizitionez un reader(visul meu daca ajung la 5000 romane citite) imi place cel mai mult fantastica ruseasca, unele chiar le citesc si in limba rusa chiar de imi vine mai greu un pic. citesc ce placere si romanele de dragoste clasice, si pe cel psihologice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar mai trag o geana, din cand in cand, pe cate-o eticheta de conserva, merge?

| AlexAleex a răspuns:

Da...cu basme si povesti dar nu de matewinkinglaughing

| AndreiZz a răspuns:

Nu prea, mai bine ma uit la un filmtongue

| D3Dulici a răspuns:

Da.:X doar cele pentru adolescenti. gen: Singur sub dus.laughing) foloseste cuvinte cam obscene.dar sunt unele lectii de viata care chiar m'au ajutat in unele probleme.