| AvalohAlyn a întrebat:

De obicei, cititi carti? Va place sa cititi?

Răspuns Câştigător
| SweetMinion a răspuns:

Da,mie una imi place enorm de mult sa citesc. Daca as putea nu as face nimic altceva decat sa citesc(sunt genul de persoana care spune ca se opreste dupa ce citeste urmatorul capitol.

8 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Mi-ar plăcea să citesc, dacă aș avea timp.

| Doub a răspuns:

Da,foarte mult.

| Dariusuu a răspuns:

Da normal, mai ales că job-ul îmi dă posibilitatea să fac asta.

Și când ne gândim că sunt unii care ultima carte care au citit-o au fost mersul trenurilor.

Trist nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cand sunt plictisit citesc. sau, daca mi-a placut mult un film si este facut dupa carte, trebuie sa citesc acea carte altfel nu mai dorm laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, citesc doar retete de bucatarie.

| Deniisa_Elena_1999 a răspuns:

Da imi place chiar foarte mult!

| 022346459 a răspuns:

Da citesc...Da, cu cit citesti mai mult cu atit mai mult iti imbogatesti vocabularul