| Pripa_Madalina_1998 a întrebat:

Daca ai success poti cistiga prieteni falsi si dusmani adevarati. De comentat! :*

Răspuns Câştigător
| BlackCat01 a răspuns:

Cea mai buna remarca este asta: Atunci cand te ridici toti iti sunt prieteni ''adevarati'' sau mai exact dusmani tacuti, cand cazi vei realiza cu adevarat cine iti merita prietenia si respectul si cine nu. Prieteniile vin si trec, nu uita.

2 răspunsuri:
| ElleElenaElle a răspuns:

Adevarata afirmatie!

| asunaaa a răspuns:

Prieteni falsi adica cei care mereu au nevoie de ceva, iti cer ceva, si se poarta frumos cu tine mereu....prieteni adevarati mai tipa la tine, iti mai dau o palma, dar cei falsi doar cer. dusmani adevarati adica oamenii care te invidiaza, asemanatori prietenilor falsi, doar ca ei sunt sinceri