| motanelul a întrebat:

Cati prieteni adevarati considerati ca aveti? nu falsi si pe interes.

20 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Poate mai multi... Daca ar fi sa zic acum, cred ca ar fi in jur de 4thinking

| monyk a răspuns:

Buna,happy, in ziua de azi mai rar prieteni adevarati...acum aproape toti sunt pe interes, totusi mai exista si prieteni adevarati, in care te poti baza, cu care poti impartasi totul, decat multi si falsi, mai bine putini dar buni, prefer sa am putini prieteni, dar macar sa stiu ca in ei ma pot increde si ca nu m-ar lasa la greu, prietene adevarate am sa zicem ca 2, in rest amici am destui, e bine sa ai pe cineva aproape la bine si la greu, dar nu suport falsitatea si perversitatea, daca stiu ca am o prietena buna care e sincera cu mine si ma pot baza pe ea, atunci si eu ma port la fel, nu sunt cu mai multe fete si nu imi place intrigile si barfele si rautate.eci in concluzie am 2 prietene care stiu ca sunt de incredere, restul cam falsi si pe interes din pacate!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cei mai buni prieteni ai mei sunt sotul si copiii mei.

| Antrax a răspuns:

Unu, doi asa ceva trei cu varutzu da e ff departe in brashov eu aradcrying

| juniper a răspuns:

Am o singura prietena foarte buna, pe care am cunoscut-o in tabara si cel mai important e ca ea m-a ales pe mine si a spus ca sunt singura normala, e si de inteles ca s-a impiedicat si toti au ras mai putin eu, de atunci suntem prietene foarte bune si cel mai super este ca umbla la aceeasi scoala ca si mine.

| xibalba a răspuns:

1. Nici nu imi trebuie mai multi. Nu ne stim de o viata de om, dar mi-a castigat increderea si nu m`a dezamagit vreodata. Si cred ca astea sunt lucruri esentiale pentru o prietenie de lunga durata si sincera...

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Am doar o prietena adevarata, restul' amici.

| Sara a răspuns:

Iubitul meu este cel mai bun prieten, si mai am doua domnisoare in care ma pot increde!

| M.madallina a răspuns:

2 prietene adevarate!

| unavailiable93 a răspuns:

O prietena adevarata, o prietena adevarata in devenire, cativa prieteni amatori si o gramada de oamnei care imi vor raul laughing. Nu glumesc.

| putzulica a răspuns:

Nu inteleg interesul ca nu-s un om bogat s-au cu relat.am o gasca pe care ma bazez 5 prieteni bunibig grin

| uNu_2249 a răspuns:

2-3 prieteni adevarati+inca 2-3 prieteni in care am aproape 95% incredere in ei;
Iar restul doar amici sicunostinte;

| TeoIonela a răspuns:

"Nu ai incredere decat in umbra ta!"

Pe acest lucru ma bazez eu, dar cateodata cand mai "explodez"laughing ii spun unele lucruri varului meu cu care ma inteleg fff. bine.

| Theya1703 a răspuns:

Am o singura prietena adevarata... Restu` nimic.amici in cel mai bun caz.Prietenii adevarati nu stau pe strada.tongue

| GoSsip GiRl a răspuns:

Buna!love struck
Am 2 prietene adevarate una pe care o cunosc de 9 ani si una care o cunosc de 4 anibatting eyelashescele mai bune prietene ale melelove struck

| anon2367534564396 a răspuns:

Am o gasca de 6 prieteni adevarati.happy

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Prietena mea pe care o cunosc din clasa 1. mi-a daruit si o diploma si o bratara (cumparate ) ca eu sunt cea mai buna prietena. ei ii pot spune orice.ne distram impreuna, invatam la aceiasi scoala, s.a...eu si cu ea facem parte dintr-o gasca de 7, cu totii ne distram, dar ea este cea mai "veche" prietena a mea, si ma vad cel mai des cu ea.si restul sunt prieteni de incredere, mi-au demonstrat de multe ori, de fapt, daca stau bine sa ma gandesc, am 6 prieteni buni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am pe niciunul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul singur... pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia nu sunt prieteni.