| Samoilă_Stefan_1992 a întrebat:

De unde pot descarca carti in format electronic? cu sau fara plata(indiferent)

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Scrii numele cartii pe Google, iar apoi PDF si iti vor aparea siteurile pe care o gasesti in formatul acela, iar daca pe site scrie inaintea titlului, pdf.,, se descarca direct in calculator sau telefon cartea. De exemplu scrii pe google,, Ferma animalelor pdf,,

| Peridava a răspuns:

Sunt mai multe siteuri. Scrii numele cartii pe care o cauti. Intri pe siteul sugerat. In afara de "Scribd" in foarte multe ai posibilitatea sa descarci pdf-ul.