| buburutzaa a întrebat:

Despre ce trebuie a fac o povete pe wattpad pentru a fi citita?

Răspuns Câştigător
| Croampa a răspuns:

Pe wattpad toata lumea face carti +18... vecina mea de 11 ani face carti +18...

daca vrei sa ai succes pe wattpad fa carti +18 sau apuca-te de anime( si povestile despre anime sunt citite)!

sper ca te-am ajutat! big grin

| buburutzaa explică (pentru Croampa):

Mersi

| Croampa a răspuns (pentru buburutzaa):

Funda?

| buburutzaa explică (pentru Croampa):

Sigur tu ce nume ei pe wattpad?

| Croampa a răspuns (pentru buburutzaa):

A, eu nu am cont pe wattpad, dar tot ce stiu stiu de la vecina mea.

9 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Poate fii despre orice. Tocmai ce am citit cea mai jalnica poveste fara sens si, avea 10k cititori si 500voturi straight face
Trebuie sa iti faci cat mai multi prieteni, sa dai cat mai multe urmariri si voturi la povestiri asa vei primii si tu inapoi. eu abia am 3k cititori si, crede-ma, scriu si perfectionez aceeasi carte de 2 ani.

| buburutzaa explică (pentru վፀiፀፀ):

Ce nume ei pe wattpad?

| վፀiፀፀ a răspuns (pentru buburutzaa):

QYoioo :*

| Erick1 a răspuns:

Eu iti recomand sa scrii despre orice in afara de vampiri si porcarii fantasy, e plin netul de asa ceva. Gandeste-te la ceva mai original si fie ce-o fi, sa fie bine scris si fara greseli de gramatica

| Cryss_Cristina_1997 a răspuns:

De ce trebuie sa faci o carte care sa fie citita? Si eu scriu.dar scriu atunci cand am inspiratie si cand simt nevoia sa imi transpun sentimentele intr-o opera mai mult sau mai putin reusita.Nu scrie pentru altii, daca nu iti place sa o faci, nu incepe acum doar pentru voturi.Nu are rost.