| olitan12 a întrebat:

E bine sa citesc harry potter de la coada la cap?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti invers? Asa cum este scrisa asa trebuie citita.Nu ai sa intelegi nimic.Cand citesti o carte iti trebuie rabdare. Ceea ce tu nu prea ai.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sigur ca da. E chiar recomandabil; tot prostul citeste cap-coada. Tu poti citi de la coada la cap si de la dreapta la stanga, ca sa fie mai interesant.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

laughing)))

| TeoPT a răspuns:

Adaug la ce a zis ardnaxur1961, poti sa citesti si cu susul in jos daca vrei. O sa fie o experienta unica.

| BroascaCuElice a răspuns:

încearcă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu începe cu ultima carte.
Dacă vrei să începi cu una dintre ultimele, începe cu Pocalul de Foc. Eu aşa am făcut şi le-am înţeles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Da este bine, dacă-ţi şi place.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi dacă merită citită cu atenție. Da, e mai ușor pentru tine să înțelegi, plus că detaliile sunt interesante, unele neapărând în film.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si mie imi place mereu sa incep cu The Happy End-ing.

| Park1Suin a răspuns:

Esti nebun?
Daca faci asta n-o sa intelegi nimic din carti.Citeste prima carte, apoi a doua, a treia, si tot asa. Buna alegere ai facut, colectia de carti Harry Potter e cea mai interesanta.Bravo!
Funda?

| Radu_Bogdan_Ionut_1990 a răspuns:

Normal ca nu.

| MyNameIsCata a răspuns:

Da, de ce nu.Iti dezvolta imaginatia si iti preocupa un folositor timp diferit de alor altii ocupanduse nonstop cu computeru

| InTell a răspuns:

Daca asa iti place tie si iti place sa citesti degeaba, De ce nu?

| ingerulpazitor a răspuns:

Buna!
Chiar nu inteleg de ce nu! Daca ai sidiu te uiti pe sidiu dar daca nu o poti citi sau sa ti-o citeasca mama ta inainte de culcare!
Pa Pa!