| mircea2003 a întrebat:

Hai TPU am o intrebare foarte urgenta! Doamna noastra ne-a spus sa pregatim noi ceva de sfarsit de an.Eu cu inca 4 -5 colegi vrem sa facem o sceneta.nu stiu cum sa o facem. Dati-mi si mie un site de genul asta! P.S. sunt in clasa a 4a

Răspuns Câştigător
| Ruxi77 a răspuns:

Eu zic sa incerci cu ceva din manualul de Romana. Gaseste un text cu mai multe replici si stabileste rolurile.
Multa lume prefera sa joace "D-nul Goe" sau "Vizita". Mi se pare ca apar si in manualul de clasa a treia daca il mai ai.

Succes!