| xddxdAndreeax3 a întrebat:

Hey TPU... ca sa va spun povestea mai pe scurt. deci, astazi, doamna noastra diriginta[ ea fiind profesoara de matematică], ne- a spus ca nu mai vrea sa ramana diriginta la clasa noastra, si nici profesoara noastra de mate. deoarece anul trecut clasa a7 -a s-a desfiintat din cauza indisciplinei si absentelor. si cred ca va dati seama ce 'elevi' avem acum in clasa. iar noi o vrem inapoi pe dna diriginta, ea era cea mai buna profesoara de matematica din scoala si se purta de nota 2O cu noi. dar pur si simplu nu vrea sa se intoarca, au incercat si directorii scolii, dar nu. cum o putem readuce inapoi, pentru ca tinem ffffff mult la ea, e ca o adoua mama :-D... stiu ca poate voua vi se pare o intrebare stupida, dar chiar am nevoie de un raspuns. mersi.

1 răspuns:
| jokerulvlad a răspuns:

Incercati cu niste flori ceva cadouri si purtativa frumos o vreme la ore