| GeorgyannaAG a întrebat:

Hei! Am citit pe Wattpad o carte faina. Era vorba despre o fata care era la liceu si avea o fire energetica, era fericita, copilaroasa. Locuia cu bunica ei. Intalneste un baiat de care se indragosteste (parca baiatul era stilul bad boy). sunt impreuna ei doi. si ea mai are cativa prieteni si merg toti la munte. Mia placut enorm acea carte. A citit cineva o carte asemanatoare descrierii? Daca da imi trimiteti link-ul cartii

3 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Actiunea descrisa de tine are similaritati cu cea din "50 de zile inainte de sinucidere", de Stace Kramer. Nu sunt sigura ca e aceeasi poveste, insa iti recomand si cartea asta, daca ti-a placut mult cea descrisa de tine.

| GeorgyannaAG explică (pentru Lostlyric):

Hei. Am cautat cartea dar imi arata ca nu merge crying de ce?

| GeorgyannaAG explică (pentru GeorgyannaAG):

Am reusit sa rezolv.dar mi se pare ca acea carte nu corespunde cartii pe care am citit-o... fata din cartea pe care am citit-o locuia cu bunica fiindca nu avea parinti si ea nu vrea sa moara... parca stiam ca acea carte se numeste Crystal dar nu este.