| Borcea_Cristina_1998 a întrebat:

HEI! citesc Casa Intunericului de Stephen King si sunt pe la pagina 150 si ma cam plictisestee, are rost sa o citesc in continuare?

Răspuns Câştigător
| MayhemChimera a răspuns:

Buna.Sunt un mare fac Stephen King si pot spune ca aceasta carte e una din cele mai bune.Nustiu ce nu iti place la ea, dar iti recomand sa o citesti pana la final, deoarece iti vei schimba parerea.
Sper sa iti placahappy

1 răspuns:
| B3B3NI a răspuns:

Mda si eu am citit cartea si nu s-a schimbat mai nimic pana la final.Mai exact mie nu mi-a placut.