| Denisa730 a întrebat:

Ador sa citesc si as vrea niste carti fatasy sau de dragoste Ce recomandari aveti? Mie imi plac mult cartile de la Cssandra Clare pentru ca sunt o combinatie intre fantasy si dragoste Care sunt seriile/ cartile voastre preferata? Multumesc pentru raspunsuri❤

8 răspunsuri:
| Pavlov_Manu_1990 a răspuns:

Hmm poți citi cartea Shadowhunters e si un serial făcut înainte cărții e super fain dar Da citește cartea dacă vrei

| AnaBlandianana12 a răspuns (pentru Pavlov_Manu_1990):

E tot aceeași serie de care spune ea.

| Denisa730 explică (pentru Pavlov_Manu_1990):

Stiu serialul si il ador si am citit deja toate cartile de la Cassandra Clare nu doar seria Instrumente mortale dupa care s-a facut serialul Multumesc

| J0B0MAT a răspuns:

Asemănătoare ar fi seria Cartea pierdută a vrăjitoarelor( A Discovery of Witches) de Deborah Harkness sau Amurg(Twilight) de Stephenie Meyer.
Seriile mele favorite sunt Harry Potter, Lord of the rings, A song of ice and fire.Şi astea sunt fantasy, dar nu cu multă dragoste ca celelalte serii.

| comyne a răspuns:

Incearca divergent-stiu ca e mai mult sf si actiune dar eu am adorat seria si am citit-o in doua zile chiar daca nu imi plac genurile in care se incadreaza

sau Jurnalele Vampirilor
poti incerca After
The 100
seria Amurg
Harry Potter
Regina Rosie- habar n-am cu ce e dar am inteles ca e interesanta
Stapanul Inelelor

| Blackwidow678 a răspuns:

Seria mea preferata de cărți este Academia Vampirilor de Richelle Mead. E absolut geniala, are fantasy si multa dragostewinking

| mystery1girls a răspuns:

Poate găsești ceva să-ți placă și pe aici: https://secreteleivonei.wordpress.com