| Alex00990 a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa ma apuc sa fac un site in care sa scriu. Dar nu stiu ce sa scriu.
Ceva idei?
Mersi mult!

8 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Vrei monetizare sau?

| Simpatic a răspuns:

Adica vrei sa-ti faci un blog...

| Alex00990 explică (pentru Celcestietot):

Imi place sa scriu, dar nu stiu ce sa scriu. Adica vreau sa nu scriu doar pentru mine, vreau sa si citeasca cineva...

| Celcestietot a răspuns (pentru Alex00990):

Poti vorbi cu o persoana de pe un blog ca sa redactezi si tu acolo cevawinking.

| Miki9965 a răspuns:

Părerea mea este ca ar trebui sa scrii despre mai multe lucruri, și după impact îți vei da seama pe ce ar trebui sa te axezi. Eu am citit niște lucruri foarte interesante pe un site. Tipa respectiva povestea lucruri trăite de ea, și au avut un super impact, însă tu nu cred ca ai atâtea de povestit despre asta fiindcă ești destul de mică.
Ai putea sa dezbați anumite subiecte in materie de adolescenți, iubire, cât și despre bullying, ce este foarte întâlnit.
Majoritatea citesc doar astea?

| marevna13 a răspuns (pentru Miki9965):

Imi.poti spune care era site-ul acelei tipe?

| sanctuarySPA a răspuns:

Iti poti scrie gandurile.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nevoie sa-ti faci un site, ca ala costa bani sa-l inregistrezi si in fiecare an, sa-l reinoiesti.
Fa-ti un blog, ca-i ieftin si usor de folosit.
Cauta pe google "blog template" si alege-ti un model care-ti place, putand sa-l personalizezi si sa-l facu cu doresti tu.
Cu linkul blogului, pe care-l afisezi pe FB-ul tau sau pe Instagram, prietenii pot veni sa-l citeasca.