| Sissy24032 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de un videoblog! Dar nu stiu ce nume sa am ...idei?

4 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

Poti incepe prin chestiile clasice cu care incep toti vloggeri si anume :50 de lucruri despre mine, draw my life, adevar si provocare, sau poti si tu insuti si sa vi cu ceva nou si inovator in vlogging.Depinde de tine big grin

| Sissy24032 explică (pentru Nero):

Asta vreau sa fac! Dar am nevoie de un nume

| Nero a răspuns (pentru Sissy24032):

Cum te numesti? ...de pilda.Foloseste-ti porecla si adauga cuvinte gen "world, vlog, life," Foloseste-ti imaginatia big grin

| PepsiWTF a răspuns:

Poti face cum fac eu.Foloseste cuvinte care nu inseamna nimic si suna bine gen wilsh, swar. gling etc sper ca te-am ajutat.