| anonim_4396 a întrebat:

am scris o partitura de melodie la chitara. vreau sa ma apuc sa scriu versurile, si nu stiu despre ce sa scriu, va rog idei de o tema de melodie si chiar titlul melodiei,

Răspuns Câştigător
| morena238 a răspuns:

Scrie despre cum tu cand ai fost mica te-ai indragostit de o papusa si cand ai crescut mare ti-ai dat seama ca esti timida in fata baietilor reali insa dragostea adevarata a dat peste tine si l-ai vazut in ochi pe o plaja pe cel mai dragut baiat a venit la tine si te-a luat sa mergeti la o inghetata tot a mers bine pana cand l-ai vazut cu alta fata ti-ai dat seama ca mai bine ieseai cu papusa la un suc insa cu acel baiat nu ai mai putut face nimic te apuci iar sa iesi si il vezi : e perfect va indragostiti si asa mai departe... fundita?

3 răspunsuri:
| Marcela a răspuns:

Despre trecutul a 2 copii are au crescut, sau schimbat...folosteti un pic imaginatia...

| mango999 a răspuns:

Melodia e mai lenta

| bee_6277 a răspuns:

Ai putea scrie despre prietenia adevarat sau despre dragoste sau sau despre curaj