Întrebare recomandată | Nymeria a întrebat:

Hei TPU care sunt cele mai bine vandute carti in Romania in 2013?

Răspuns Câştigător
| oprescudorin11 a răspuns:

Doar presupun. Se vand bine cartile de aventuri, de dragoste, in general cartile facile.Ca nu pierde nimeni vremea cu Kant (filozofie, logica)sau stiinta. Viata e si asa grea pentru majoritatea oamenilor.

5 răspunsuri:
| vega358 a răspuns:

Cele de actiune

| DeathIncarnate a răspuns (pentru vega358):

Sunt filme pentru asa ceva nu e nevoie de carti DE ACIUNElaughing

| Nymeria explică (pentru DeathIncarnate):

Asa e, oricum si astea sunt vandute, thriller si mystery, dar vorbesc de carti, si numerelaughing in Romanahee hee

| DanielVălean a răspuns:

„Infernul" lui Dan Brown a fost cea mai cumpărată carte din lume. În România, s-au căutat volumele lui Lucian Boia şi Tudor Chirilă