| luce20022 a întrebat:

Ce carte mi-ati recomanda sa citesc? Vreau o carte interesanta si plina de suspans...(am 13 ani) dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| NiculaLoredanaAndreea a răspuns:

Hey luce20022. depinde de ce carti iti plac happy De ex, daca iti plac cele de dragoste, iti recomand cu mare placere : Invitatie la vals sau Sub aceeasi stea (preferata mea), sau daca iti plac de aventura Robinson Crusoe, sau Print si Cersetor, Printesa si cersetoare, Cazul Magheru, Apus de soare, hagi tudose si alte scrieri (bine, asta nu o citi, am vrut sa rad de tine laughing ).

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Vezi răspunsurile utilizatorului corolav.

| dmmf a răspuns:

Înainte să adorm