| Elly4all a întrebat:

ce carti mi-ati putea recomanda sa citesc, mai interesante? Credei ca "Luna plina" este o carte interesanta si ca merita cumparata, citita?:d

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Da, luna plina, amurg si suratele ei sunt okwinking

5 răspunsuri:
| DenissaDeea a răspuns:

Shogun James-Clavell/Tai Pan James-Clavell/Atlasul Descoperiti Minunile Lumii. un atlas super interesant despre toate minunatiile lumi care au fost si sunt existente si in ziua de azi.

| rosuv a răspuns:

Personal iti pot recomanda John Saul(Umbra, Prezenta, Casa de la rascruce, Creatura, Mana dreapta a diavolului, Clubul Manhattan, Vocile, Cosmarul), Dean Koontz (Traieste noaptea, Chipul, In puterea noptii) nu o sa te dezamageasca nici una.Sau pentru o lectura mai usoara dar totodata placuta incearca Colectia Cocktail (Humanitas) sau Chic (Polirom) care introduc asa numita "chick lit"-gen savuros, in care umorul apare ca o componenta importanta, iar stilul lejer face cartile accesibile oricui. Este un gen foarte la moda in Occident, unul care va rezista: astazi, la Hollywood, foarte multi regizori isi aleg din multimea de romane viitoarele lor blockbuster-uri.

| eeeeeeeeee a răspuns:

Nu stiu ce gen de cititor esti tu, dar eu am citit de curand "shining" de stephen king. e interesanta

Răspuns utilizator avertizat
| andreea11_3661 a răspuns:

Incearca supa de pui.Primele 12 carti: http://www.buybooks.ro/search-supa+de+pui