| Violet111 a întrebat:

Hei, TPU! Ce carti imi recomandati gen Jurnalele Vampirilor, Cercul Secret sau Micutele Mincinoase? Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| NoMusicNoLife25 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Academia Vampirilor de Richelle Mead, are 6 volume dar sunt foarte frumoase cel putin mie personal mi-au placut la nebunie. Ar mai fi si Fortele Raului Absolut de Kelley Armstrong ( are 3 volume, Invocarea Revelatia si Rafuiala ). Sper ca te-am ajutat big grin

3 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Incearca sa citesti din cartile lui Paulo Coelho, poti incepe cu Vrajitoarea din Porbelo.

| AlexandraPiti a răspuns:

Eu ti-as recomanda seriile,, Divergent ''... si,, Mortal instruments''

| Crystyyy107 a răspuns:

Revelatia de Kelley Armstrong si Dark Legend de Christine Feehan.