| Andrei152001 a întrebat:

Hei TPU cine ma ajuta cu aceast exercițiu! Am nevoie de el pentru proiect! Va rog ajutati-ma!
Cerința spune:O oferta turistica realizata de voi-(material publicitar)

Răspuns Câştigător
| NanaTuna a răspuns:

Extraordinar! Senzational! La pensiunea de munte "Cucu-RiGu" vara aceasta v-am pregatit super oferte care mai de care mai tentante!
Vii cu prietena pentru cel putin 5 zile? noi iti oferim o cina romantica gratuita in foisorul de pe deal. Discretie maxima, totul e din partea casei!
Dar ce te faci atunci cand vii cu sotia si nu-ti poti lasa copii acasa? pentru un sejur de 3 zile copii au cazare gratuita!
Sunteti un grup de tineri pusi pe distractie sau veniti in teambuilding? inchiriaza toata pensiunea si primesti un discount de pana la 40%.
Ofertele sunt valabile in limita locurilor disponibile.

E bun? laughing nu am inteles exact de ce ai nevoie, asa ca am scris ce am crezut ca s-ar putea sa-ti trebuiasca. Daca mai ai nevoie de ajutor, i'm here ^^

2 răspunsuri:
| Andrei152001 explică (pentru NanaTuna):

De atât am nevoie! Îți mulțumesc din suflet! Îți dau funda! Mulțumesc că m-ai ajutat! Numai bine!❤❤❤❤

| NanaTuna a răspuns (pentru Andrei152001):

N-ai pentru ce! seara fana ^^