| kissomanu a întrebat:

cine poate sa ma ajute si pe mine sa fac un spot publicitar (video) la un sampon? am nevoie pentru un proiect de un spot publicitar la samponul Clear...creat, nu copiat de pe youtube

2 răspunsuri:
| albina a răspuns:

Te ajut eu... pare amuzant.
Vrei sa vorbesti uh? Spune pe scurt de ce ai ales samponul clear, efectele samponului.
Poti sa iti daicu putin ulei pe par, facu o poza... Apoi te speli zdravan ca sa arati cat de bun este samponul. Poti sa spui ca ai ales sampoane mai ieftine, dar nu te-au multumit niciunul si ca ai ajuns la concluzia ca clear este cel mai bun. Scrie-mi si da-mi si o funda. :d

| kissomanu explică:

Detalii?