| Ralushikaralushikamika a întrebat:

big grin As vrea sa citesc niste povesti pe Wattpad. Daca aveti, dati link happy

Cea mai frumoasa poveste primeste Funda!

Răspuns Câştigător
17 răspunsuri:
| LSMM a răspuns:

Haha, eu am pe contul meu de wattpad doar un volum de poezii şi câteva short stories scrise de mult. laughing
Contul tău care e? happy

| Ralushikaralushikamika explică (pentru Katherine3003):

Heei! Prima imi place.Nu-mi prea plac povestile cu vampiri si cele cu romantism in exces, dar e ok.laughing merci mult happy

| Ralushikaralushikamika explică (pentru LSMM):

Hei! laughing Imi plac poeziile. Ai putea sa -mi dai un link, te rog? big grin
Si eu scriu poezii ocazional. happy

| Katherine3003 a răspuns (pentru Ralushikaralushikamika):

Te asigur ca nu va avea vampirilaughing Eu sunt autoarea primelor doua povesti. Iar romantism exagerat... Sunt satula de el, va avea, dar nu in exces. Depinde de starea de spirit pe care o am cand scriu.

| Ralushikaralushikamika explică (pentru Katherine3003):

laughing) Atunci e bine.E normal ca scrisul sa fie influentat de starea de spirithappy

| Katherine3003 a răspuns (pentru Ralushikaralushikamika):

Mersi pentru intelegere. Sper sa iti placa si urmatoarele parti pe cere le voi posta destul de curand sper. Daca ai ceva de comentat la ele ( si un simplu "naspa", e suficient pentru mine) fa-o. Pupici

| Ralushikaralushikamika explică (pentru Katherine3003):

Stai linistita.Nu sunt adepta comentariilor de genul: ''naspa'' doar ca sa spun ceva. De obicei spun ceva si argumentez big grin. Deci nu cred ca va fi cazul.Astept postari. Pupici happy

| Katherine3003 a răspuns (pentru Ralushikaralushikamika):

Chiar acum lucrez la partea a patra din Lasa-ma doar sa te iubesc. in curand o voi posta, apoi ma voi ocupa de Dragoste printre morminte

| Ralushikaralushikamika explică (pentru Katherine3003):

Asa sa faci happy. Scrii foarte frumos! Sa nu te descurajezi deloc.

| Katherine3003 a răspuns (pentru Ralushikaralushikamika):

Multumesc. Nici nu stii cat de mult ma ajuta aceste mici incurajuri.

| Ralushikaralushikamika explică (pentru Katherine3003):

Ba da stiu happy. Si eu am nevoie de acelasi lucru atunci cand scriu.Am nevoie de ceva sau cineva care sa ma ambitioneze sa continui.Sa am un motiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ralushikaralushikamika):

Uite aici e volumul, singurul la care lucrez acum; http://www.wattpad.com/story/2213274-la-cap%C4%83t

| Ralushikaralushikamika explică (pentru anonim_4396):

Perfect.Urmaresc volumul. Spor la treaba!

| LSMM a răspuns (pentru Ralushikaralushikamika):

Multumesc. La fel si tie!

| Ralushikaralushikamika explică (pentru LSMM):

Merci