| Daniela203 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un titlu pentru cartea pe care o scriu pe wattpad?
Nu stiu ce titlu sa îi pun
Va las mai jos rezumatul

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Huh?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde-i rezumatu? happy

| Daniela203 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce s-a intamplat
Eu am pus rezumatul
O sa iti las aici rezumatul
Este vorba despre o fata pe nume Evie care este adoptata de o familie saraca. Mama ei moare intr.un accident de masina provocat de tatal ei adevarat Surt (ea nu stie cine sunt parintii ei adevarati) mama ei naturala este Freya.
Ea trece prin multe peripetii.
Si intr-o noapte o viseaza pe Freya (mama ei adevarata) care ii spune ca sub tulpina celei mai ofilite flori din gradina ei se afla un cufar cu informatii despre familia ei
Ii mai spune si ca are o sora.
In cufar gaseste o poza cu un bebelus.
Sora ei este de fapt cel mai mare dusman al ei. Dupa ceva zile Evie este obligata sa faca un proiect cu Tamara ( sora ei).
Iar pentru ca Tamara nu vrea sa faca proiectul acasa la Evie, il fac la Tamara acasa.
Evie observa aceeasi poza cu bebeludul pe care ea o gasise cu cateva zile in urma in cufarul acela.
Ele isi dau seama ca sunt surori(pentru ca si Tamara este adoptata )
Cam atat pana acum
Cum ti se pare cartea?
Sper ca ma poti ajuta