| Wannaddo a întrebat:

Am o idee de titlu pentru o carte pe wattpad "The flower shop" dar inca nu stiu despre ce sa scriu in eA(personaje,actiunea, etc) Idei?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

O florarie cu plante pe care de cate ori le miroase cineva, intinereste cu 10 ani.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De obicei se scrie cartea, iar pe urma i se da titlul.
E mai potrivit.

| RagnarokR a răspuns:

Tu la ce te-ai gandit cand ai venit cu acest titlu? Raspunsul la intrebarea asta e si raspunsul la intrebarea ta.

| ALittleDeath a răspuns:

Mai intai te gandesti la poveste apoi pui titlul cel mai potrivit in functie de continut. Poti si invers, dar trebuie sa fii creativ ca sa fie de calitate si ceva imi spune ca nu prea esti daca ceri idei de aici.