| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPUhappy. Vreau si eu cateva nume de carti care contin multa fictiune ..cu vrajitoare,varcolaci, vampiri... ceva si cu un triunghi amoros sau o poveste de dragoste, oricum despre adolescenti sa fie. Si un site de unde pot downloada povestea in format pdf? Funda happy

Răspuns Câştigător
| Lorii69 a răspuns:

O serie de carti numita Vampirii Sudului ( despre o tipa blonda care citea ganduri, vampiri, varcolaci )
Fortele raului absolut ( personajele principale sunt o fata si un baiat. care sunt total diferiti. -cele mai frumoase carti dupa parerea mea -)
Cercul secret ( despre o fata care se muta si descopera ca este vrajitoare -super-)
Twilight, dar banuiesc ca ai vazut deja filmele.
Academia vampirilor.
Clubul V
cam atat. sper ca te-am ajutat :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai seria Twilight Saga ai citit-o?

| ramy2000 a răspuns:

Casa de sticla de Rachel Caine ..are mai multe volume! sunt super! lectura placuta!

| Sabinna01 a răspuns:

Uite aici cateva recenzii ale unor carti pentru adolescenti cu vampiri, varcolaci, fantome, vrajitoare etc: http://sabinna.wordpress.com/recenzii/