| liutzahp98 a întrebat:

De ceva timp incerc sa caut niste carti pentru adolescenti... Stiti voi, de dragoste, fictiune(de genul cu varcolaci, vampiri, etc...), aparute recent. Imi ziceti si voi mai multe astfel de carti?

Răspuns Câştigător
| annabountii99 a răspuns:

Doi ani de vacanta
Caroline
Cossete
Jurnalul unui pusti 1 2 3 4 5 6
Insemnarile unei pustoaice 1 2 3
O tabara de cosmar
Ciresarii
Moara cu noroc
Academia printeselor

toate sunt suuuper happy sper sa iti placaca big grin

FUNDita?

3 răspunsuri:
| IssabellaLoLa a răspuns:

Iti recomand " Micutele mincinoase"; iti garantez ca nu te vei opri din citit pana nu termini primul volum si apoi il vrei si pe al doilea si astepti cu infrigurare sa-l savurezi si pe al 3-lea, 4-lea si al 5 lea.
da, sunt vreo 5 volume, dar ia-o treptat.
incepe cu primul si daca nu-ti place sa-mi iei funda inapoi big grin

funda?

| Adelina9990 a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut "Micutele mincinoase". este o carte uimitoare si plina de suspans, intriga si romantica are si putina comedie tot numai in cele 4-5 volume.NU O SA TE POTI OPRI DIN CITIT.

| Desire01 a răspuns:

Poti citi,, Azilul ''