| Elii12345 a întrebat:

Am nevoie de cateva seriale in care sa contina vampiri,vrajitoare,varcolaci,adolescenti,dragoste, liceu etc.

8 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Pe langa ce a zis takeoff mai adaug si supernatural chiar daca nu contine adolescenti liceu si dragoste.
Dar nu exista niciun serial care sa aiba toate genurile.

| BeeBia a răspuns (pentru IseeVoices):

The vampire diaries le contine pe toate

| IseeVoices a răspuns (pentru BeeBia):

Mai putin varcolacii care din sezonul 3-4 incep sa dispar. Iar apoi se axeaza mai mult pe dragoste/ vampiri.

| faramatania a răspuns:

TVD,TSC,The Gates,Teen Wolf, Hemlock Grove, Valemont (miniserie), Buffy The Vampire Slayer, The Magicians, Shadowhunters: The Mortal Instruments

| Sn4k3 a răspuns:

Teen Wolf
Supernatural

| Ariana12321 a răspuns:

Supernatural, lost girl, the vampire diaries, the originals, true blood, teen wolf

| TakeOff a răspuns:

The vampire diaries, The originals, True blood, Teenwolf, Witches of the east end, Ravenswood, The secret circle.

| AnaGTG a răspuns:

Twilight. are 90% din ce vrei happy