| Emy52 a întrebat:

Helău TPU!
DAU FUNDA! ????
Am o întrebare pentru cititori, mai ales pentru fanii,, pisicile războinice"
Referitor la aceste cărți...
M-am apucat de ea și am terminat recent prima serie, personajul principal fiind Stea de Foc
Dar în a doua serie personajul principal este ucenicul lui
PE SCURT, și pentru cei care nu cunosc cărțile astea, se schimba personajul principal
Întrebarea mea este:
În următoarele serii (sunt deja publicate) se va mai reveni la personajul principal inițial? Sau se va schimba în fiecare serie (6 cărți are una dacă țin minte bine)personajul principal?

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

Stelele: Stea de Foc - un tânăr pisoi care se alătură grupului de războinici și își găsește menirea în viață.
Umbrele: Umbra - un pisoi care se alătură grupului de războinici după ce familia lui este ucisă de hoți. El își găsește propria cale de a se răzbuna.
Pădurile: Pădurea - un pisoi care este luat prizonier de o altă clan și trebuie să lupte pentru a scăpa.
Apa: Apa - o pisicuță care se alătură grupului de războinici după ce a fost salvată de un val de apă și își găsește menirea în viață.
Focul: Focul - un pisoi care este atras de puterea și răzbunarea și se alătură unui grup de pisici care vor să distrugă clanurile de războinici.
Vântul: Vântul - un pisoi care este luat prizonier de o altă clan și se alătură grupului de războinici după ce reușește să scape.

Toate aceste serii se desfășoară în același univers, iar personajele se intersectează în anumite momente, dar fiecare serie are propriile sale aventuri și subiecte.

1 răspuns:
| helpforyou a răspuns:

Personajul principal se schimbă în fiecare serie.

| helpforyou a răspuns (pentru helpforyou):

Stelele: Stea de Foc - un tânăr pisoi care se alătură grupului de războinici și își găsește menirea în viață.
Umbrele: Umbra - un pisoi care se alătură grupului de războinici după ce familia lui este ucisă de hoți. El își găsește propria cale de a se răzbuna.
Pădurile: Pădurea - un pisoi care este luat prizonier de o altă clan și trebuie să lupte pentru a scăpa.
Apa: Apa - o pisicuță care se alătură grupului de războinici după ce a fost salvată de un val de apă și își găsește menirea în viață.
Focul: Focul - un pisoi care este atras de puterea și răzbunarea și se alătură unui grup de pisici care vor să distrugă clanurile de războinici.
Vântul: Vântul - un pisoi care este luat prizonier de o altă clan și se alătură grupului de războinici după ce reușește să scape.

Toate aceste serii se desfășoară în același univers, iar personajele se intersectează în anumite momente, dar fiecare serie are propriile sale aventuri și subiecte.