| Alexuta15 a întrebat:

Hey! Cate volume are colectia "Cartea fetelor" si care sunt acestea? Funda happy

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Cartea Fetelor (4 volume), în ord.aleatorie:
Cartea fetelor -1. Cum să fii cea mai bună în toate (Autor/Juliana Foster), 2-Cartea fetelor extraordinare (Autor/ Veena Bhairo-Smith), 3-Cartea secretelor pentru fete (Autor/Gemma Reece), 4-Glamour, Cartea fetelor, Cum să strălucești în fiecare situație (Autor/Sally Jeffrie)

| Alexuta15 explică (pentru faramatania):

Multumesc! Vazusem si Cartea fetelor 2 si ma gandeam sa sunt mai multe volume, dar cred ca asta e altceva.

| faramatania a răspuns (pentru Alexuta15):

Nu este altceva, este inclusă tot în Cartea Fetelor, vol.2 (Cartea fetelor 2. Cum să fii și mai bună în toate/Autor:Sally Norton).Cu plăcere, mulțumesc și eu.

| Alexuta15 explică (pentru faramatania):

Aha, mersi!

| faramatania a răspuns (pentru Alexuta15):

Cu plăcere!

5 răspunsuri:
| Noodlz a răspuns:

Nu stiu exact dar cred ca sunt 4 : „Cum sa fii cea mai buna in toate 1 si 2", „Cum sa stralucesti in orice situatie" si „Carte fetelor extraordinare" mai sunt si de genul cartea prietenelor, secretelor sau altele.